Elhódították a pécsiek a Medikus Kupát

2024. április 22, hétfő

Pécsi egyetemisták nyerték az idei Medikus Kupa összesített versenyét - jelentették be a szervezők a háromnapos versenysorozat záróünnepségén vasárnap délután a debreceni Főnix Arénában.

Az idén ötvenegyedik alkalommal mérkőztek meg a négy hazai orvosképző intézmény - a Debreceni Egyetem, a Pécsi Tudományegyetem, a Semmelweis Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem - orvostanhallgatói öt sportágban.

A női és férfi csapatok kispályás labdarúgásban, kézilabdában, röplabdában, kosárlabdában és vízilabdában mérték össze a tudásukat.

A legjobb egyéni teljesítményt nyújtó versenyzők és csapatok a vasárnapi záróünnepségen vették át a kupákat, a vándorserleget a Medikus Kupa abszolút győztese, a Pécsi Tudományegyetem csapata vihette haza - áll az MTI hírében.

Részletes összefoglalóval és fotókkal hamarosan jelentkezünk!