Már lehet pályázni a „Közösségi Média” közéleti ösztöndíjra!

2024. augusztus 27, kedd

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara és Gyógyszerésztudományi Kara ösztöndíjat kínál azoknak a hallgatóknak, akik szívesen szerepelnének közösségimédia-tartalmakban.

Célunk, hogy hallgatóink aktív részvételével és közreműködésével népszerűsítsük ezen karok képzéseit, életét és programjait.

Olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik kiváló kommunikációs készségekkel rendelkeznek, magabiztosan szerepelnek a kamera előtt, és szívesen osztják meg ötleteiket az online tartalmak kapcsán.

Az ösztöndíj elnyerésének feltételei:

• Aktív hallgatói jogviszony az őszi félévben
  • A pályázó megfelelő kommunikációs készségekkel rendelkezik
  • A pályázó magabiztosan szerepel kamera előtt
  • A pályázó ismeri az egyetemre vonatkozó szabályokat
  • A pályázó szóbeli meghallgatáson megfelel
  • Előnyt jelent, ha a pályázó ismeri és használja a különböző közösségi media felületeket

A pályázathoz mellékelni kell:

• Kitöltött pályázati űrlap
  • Tartalomjavaslat leírása (minimum 1 A4-es oldal) a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának vagy Gyógyszerésztudományi Karának valamelyik közösségimédia-platformjára (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube)

A pályázatot a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Marketing és Kommunikációs Osztály Stratégiai Marketing és Toborzó Irodába (7624 Pécs, Szigeti út 12., I. emelet) szükséges leadni: személyesen, postai úton, vagy online formában.

A pályázat benyújtási határideje: 2024. szeptember 23., 12:00

A pályázat ezen a linken megtalálható: