Pályázd meg te is a Rektori Ösztöndíjat!

2024. június 11, kedd

A Pécsi Tudományegyetem idén is meghirdeti a Rektori Ösztöndíjat, amivel 300 hallgató kaphat akár 600.000 Ft anyagi támogatást!

Az ösztöndíjat a PTE azoknak az első évüket kezdő diákoknak szánja, akik tanulmányaik első éveiben anyagi támogatást igényelnek. A pályázat nyertesei 150.000 Ft-ot kaphatnak 4 féléven keresztül, ami a második tanulmányi év végére 600.000 Ft-ot jelent!

A pályázókat a felvételi pontjaik alapján rangsorolják, és az állami vagy önköltséges képzésre jelentkezett 150-150 legjobb hallgató részesülhet az ösztöndíjban.

Az ösztöndíjra csak azok a hallgatók jogosultak, akik első helyen jelölték a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karát vagy Gyógyszerésztudományi Karát!

A pályázati kiírást és további információkat az ösztöndíjról megtalálod itt:

Jelöld a pécsi orvosit első helyen, és pályázd meg te is a Rektori Ösztöndíjat! Ne feledd, a pályázat beadásának határideje 2024. szeptember 1-je!

Várunk rád!