CASTING FELHÍVÁS

2024. augusztus 28, szerda

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karról image film készül, melybe szereplők jelentkezését várjuk.

Kisebb és nagyobb szerepre keresünk egyetemistákat, nemtől, korosztálytól függetlenül. Mindenki jelentkezését szívesen vesszük, hogy a rendező kiválaszthassa közülük a mellék- és főszereplőket. A filmben néma szerepek lesznek, így nem számítanak a nyelvi különbségek és az előzetes színészi tudás hiánya. A film az egyetemista életérzést mutatja be és külön kitér az egyetem nemzetközi közösségére.

Ha szeretnél jelentkezni, kérlek küldj magadról 3 fotót (teljes alakos és közeli) és amennyiben megoldható telefonnal egy rövid (max 2 perc) bemutatkozó videót, ahol elmondod a neved, a korod és mesélsz magadról. Kíváncsiak vagyunk rá, hogy milyen szakra jársz, milyen filmeket szeretsz és hogy szerinted milyen szerep passzol hozzád. Ha van filmes előtapasztalatod, akkor kérlek mindenképpen említsd meg!

A forgatáson résztvevőket kari pulóverrel ajándékozzuk meg!

A jelentkezésed az alábbi linken tudod leadni:

Jelentkezési határidő: 2024. szeptember 13.

Forgatási dátumok: 2-3 nap, október közepén.