EDUC Felhívás: Research infrastructures of the EDUC Alliance are open for your projects

2024. október 11, péntek

Kedves Hallgatók!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy megnyílt a pályázati felhívás az EDUC-WIDE projekt keretében a kutatók és PhD hallgatók számára, amely az EDUC konzorcium tagintézményeinél elérhető kutatási infrastruktúrákhoz való hozzáférést biztosítja. A pályázatot az Európai Unió társfinanszírozásával valósítják meg. A pályázatok benyújtásának határideje 2024. október 31.

A Pécsi Tudományegyetem, Masaryk Egyetem és a Vasyl Stefanyk Precarpathian Nemzeti Egyetem összesen 22 kutatási infrastruktúrát kínálnak a sikeresen pályázóknak, amelyeket a projekt során szabadon használhatnak.

A pályázat fő részletei:

A részletes pályázati információk, beleértve a résztvevő kutatási infrastruktúrák listáját, az alábbi linken érhetők el: https://www.educalliance.eu/news/research-infrastructures-of-the-educ-alliance-are-open-for-your-projects

A pályázat benyújtásának lépései:

1. Regisztráljon az EDUC OpenUp platformon

2. Nyújtsa be pályázatát

Az EDUC-WIDE projekt az Európai Unió Horizon Europe Widening Participation and Spreading Excellence programja keretében, a 101136533 számú támogatási szerződés alapján valósul meg.