Oktatók, figyelem! - Lehetőség publikációk költségfinanszírozására

2024. május 6, hétfő

A PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont értesíti az oktatókat, hogy az Universitas Quinqueecclesiensis Alapítvány és a PTE között létrejött szerződés értelmében lehetőség nyílt a 2024. január elseje után megjelenő, és a 2024. december 15-ig kiállított és befogadott számlával rendelkező publikációk (open access) költségeinek (számla alapján történő) finanszírozására a keretösszeg kimerüléséig.

Az igénylés leadásának határideje:

2024. december 15.

A támogatás feltételei elérhetők a link megnyitását követően.

Az open access támogatás igényléséhez kitöltendő űrlap a következő linken érhető el.

Az űrlap kitöltése az egyetemi Office 365 fiókba való bejelentkezés (EHA/Neptun kód és a hozzátartozó jelszó) után lehetséges.

A pályázás részleteivel kapcsolatos kérdései esetén keresse az Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont munkatársát, Fekete Ritát, a megadott elérhetőségek valamelyikén:

E-mail: oapublishing@lib.pte.hu, fekete.rita@lib.pte.hu

Telefonszám: (72) 501-600/28042 vagy 62409, +36 30 371-9768